SIKÇA SORULAN SORULAR 
Şifremi unuttum? Ne yapabilirim?

Eğer şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi” bölümünden e-posta adresinizi girerek “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız. Şifreniz otomatik olarak mail adresinize düşecektir.

Sipariş verdikten sonra ürün ne kadar zamanda elime geçer?

Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriz en geç 7 iş günü içerisinde elinize geçmiş olur. Fakat ürünlerinize genellikle bu süreden çok daha kısa bir sürede ulaşmış olursunuz.

Kargo ücreti nedir?

Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz 100 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir. 100 tl altı siparişlerinizde anlaşmalı kargo firmasıyla elinize ücretli olarak ulaşacaktır.
Yurt dışından vermiş olduğunuz siparişlerde ise kargo müşteriye aittir.


Yurt dışından vermiş olduğunuz siparişlerde ise kargo müşteriye aittir.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın aldığınız ürünü değiştirmek için sitemizdeki irtibat numarasıyla mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürünün kusurlu olması durumunda ise Tüketici Kanunu gereği bu süre 30 güne çıkmaktadır.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız sitemizde irtibat numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Gerekli değerlendirmelerden sonra ürünüzün iadesi gerçekleştirilecektir. Ödemiş olduğunuz tutar bankanıza gün içinde iade edilecektir. Bundan sonraki sürecin hesabınıza yansıması tamamen bankanızla alakalıdır.